شرکت ارتباطات زیر ساخت
شرکت ارتباطات زیر ساخت

دوره تخصصی جایزه ملی کیفیت برگزار شد

دوره تخصصی جایزه ملی کیفیت برگزار شد
همایش آموزشی تخصصی جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ICTINQA برگزار شد .

    به گزارش دفتر روابط عمومی و امور بین الملل  مهندس مؤیدی مدیر کل دفتر نوسازی وتحول اداری و مجری جایزه با اعلام این مطلب گفت  : این دوره تخصصی به منظور ارتقاء سطح دانش و تعالی مدیران ,کارکنان شرکتها و سازمان های حاضر در فرآیند جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران اجرا  شد .

این دوره شامل سرفصل های  مدل جایزه ، روشهای خود ارزیابی ، پروژه های بهبود ،عناصر و ویژگی های تعریف منطق رادار، ماتریس امتیازدهی، فرایند بازدید از محل ، مصاحبه با گروه های متمرکز می باشد که با همکاری معاونت آموزشی اداره کل امور اداری و توسعه منابع انسانی به مدت سه روز از اول تا سوم آذر ماه در محل عمارت کلاه فرنگی و با حضور نمایندگان شرکت های حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور از قبیل معاونت برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری منطقه 6 ، سافت سیستم کیش(تیم یار) ، پرسو الکترونیک رادمهر ، شرکت انتقال داده های آسیاتک و.... برگزار شد .

هم چنین در پایان این دوره که توسط عضو کمیته فنی جایزه ملی کیفیت و سر ارزیاب و مدرس تأیید شده سازمان ملی استاندارد تدریس شد , گواهینامه معتبر توسط دبیرخانه جایزه مستقر در دفتر نوسازی و تحول اداری برای شرکت کنندگان صادر گردید .

 

۷ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۵
تعداد بازدید : ۹۵۹