شرکت ارتباطات زیر ساخت
شرکت ارتباطات زیر ساخت

جلسه هم اندیشی بانوان درساختمان مرکز امام خمینی (ره) برگزار شد

جلسه هم اندیشی بانوان  درساختمان مرکز امام خمینی (ره) برگزار شد
جلسه هم اندیشی بانوان با حضور خانم دکتر زینب قاضی دستیار مدیر عامل در امور بانوان ،مهندس نرگس طاهری معاون راهبردی و توسعه کسب و کار و بانوان همکار در ساختمان مرکز امام خمینی (ره) برگزار شد.
دکتر قاضی در این نشست تحقق انتصاب سی درصدی بانوان در سمت های مدیریتی تا سال 1400 (بر اساس بخشنامه ریاست جمهوری ) ،تشکیل پایگاه داده از اطلاعات بانوان شرکت ارتباطات زیرساخت،جلب مشارکت بانوان همکار و ایجاد انگیزه در پیگیری اساسی مطالبات،پیگیری جانشین پروری را از برنامه های خود اعلام کرد.

وی افزود: تقویت بهداشت جسم و روان بانوان، تبیین جایگاه زن مسلمان در خانواده ،ارتقای تاثیر گذاری و هم افزایی در بانوان از دیگر برنامه هایی است که در دوران مسئولیت خود به طور جدی پیگیری خواهم کرد.

در ادامه مراسم مهندس طاهری با تاکید بر مشارکت جدی و حضور بانوان در جامعه گفت : انتصاب بانوان بر روی شاخصهای ارزیابی دستگاهها تاثیر گذاشته و از اعمال سلیقه شخصی جلوگیری کرده است ، بنابراین از الزامات دستگاهی است که بانوان را ارتقا داده و از توانمندی شان استفاده کنند.

بانوان

مهندس طاهری تاکید کرد : ما در گذشته شاهد بودیم هر زمانی که مشاور امور بانوان انتخاب شد و همه صمیمانه و گروهی در انجام فعالیت ها مشارکت داشتند اتفاقات خوبی برای بانوان رقم خورد ،این بار هم از همه خانم های همکار می خواهم که دکتر قاضی را یاری کرده تا با توجه به تاکیدات وزیر ارتباطات  شاهد تحقق , شکوفائی, رشد و ارتقاء بانوان همکار باشیم .

در پایان این نشست بانوان حاضر در مراسم ،مسائل ،مشکلات ،انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

موضوع جانشین پروری،ایجاد تسهیلات مورد نیاز برای بانوانی که در ایام خاص و تعطیلات شیفت کار می کنند،دغدغه محدویت  امکانات ورزشی ، مشکلات  مربوط به تامین امکانات بهداشتی و رفاهی مورد نیازبانوان ،و بررسی راهکارهای مناسب برای شناخت توانمندی و خودباوری بانوان از جمله مواردی بودند که در این همایش از سوی بانوان همکار در این ساختمان  طرح شد تا مورد رسیدگی  قرار گیرند.

 

۶ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۳۳
تعداد بازدید : ۱۰۲