شرکت ارتباطات زیر ساخت
شرکت ارتباطات زیر ساخت

سامانه جوابدهی آنلاین آزمایشگاه درمانگاه دکتر حمیدیه راه اندازی شد

سامانه جوابدهی آنلاین آزمایشگاه درمانگاه دکتر حمیدیه راه اندازی شد
درمانگاه دکتر حمیدیه جهت رفاه حال همکاران , سامانه جوابدهی آنلاین آزمایشگاه را بر بستر اینترانت (شبکه داخلی ) راه اندازی کرد .


به گزارش دفتر مدیرعامل وروابط عمومی و امور بین الملل ،همکاران می توانند پس از انجام آزمایشات خود  نتایج آن را از طریق سامانه جوابدهی آنلاین دریافت کنند .

دکتر حاجی عابدینی معاون مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان  با بیان اینکه با راه اندازی این سامانه نیازی به مراجعه حضوری همکاران نیست ,گفت : در راستای رفاه همکاران شرکت ،بعد از ایجاد زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری مورد نیاز و با هماهنگی های به عمل آمده ،این خدمت جدید از شهریور ماه در دسترس می باشد .

وی افزود : راه اندازی این سامانه گامی دیگر در عرصه خدمت رسانی به همکاران در حوزه سلامت است .

معاون مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان گفت : هدف از راه اندازی این سامانه کاهش و صرفه جوئی در وقت , هزینه و تلاش برای دستیابی به خدمات الکترونیک می باشد .

همکاران شرکت پس از انجام آزمایشات پزشکی مطابق تصاویر زیر, می توانند از طریق شبکه داخلی شرکت با ورود به سایت مرکز بهداشت صنعتی و سلامت کارکنان به آدرسhttps://hc.tic.ir. و لینک مشاهده جواب آزمایش با وارد کردن شماره قبض و رمز اینترنتی درج شده بر روی آن ،جواب آزمایش خود را مشاهده و در صورت نیاز پرینت بگیرند .

فوریت ها یک

 

 

فوریت ها دو

 

فوریت ها سه

۱۳ شهریور ۱۳۹۷ ۱۳:۱۹
تعداد بازدید : ۳۸۲